עיצוב אלבומי תמונות דיגיטליים

טלפון: 0523817275        אי-מייל: orit@gimelorit.com

 

עמוד ראשי

מחירון

מוצרים

אלבום רגעי קסם

אלבום חיים שכאלה

אלבום שורשים

אלבום אורחים

אלבום אירועים

ספר מחזור

תמונות מחזור

לוחות שנה

 

   צילום אירועים

צור קשר

על עצמי

 

סריקת תמונות

2 ש"ח לתמונה


צילום אירועים

החל מ- 950 ש"ח


  אלבומי רגעי קסם:

אלבום " רגעי קסם " משמר את הרגעים החשובים לנו באמת. לא צריך להגיע לגבורות על-מנת להתרגש מעילעול באלבום ולעלות זיכרונות מתקופות ואירועים שחרטו בנו את רישומם. אלבומי רגעי קסם ילוו אתכם בשנים הבאות כמזכרת חמה ללב.

דוגמאות לאלבומי "רגעי קסם":

אלבום תמונות משפחתיות

מרגע לידתו של הילד הראשון ועד לשלב שהם לומדים בתיכון או ססהולכים לצבא, אנו מגלים שהזמן טס כל כך מהר והם כבר גדולים ועוזבים את הבית. לאורך השנים אנו מצלמים אותם על מנת ללכוד את הזיכרונות, החוויות והרגעים המקסימים שלא ישובו לעולם.

אני מציעה את שירותי לעיצוב אלבום תמונות מרשים, על-מנת שילדיכם ובני ילדיכם ייהנו לדפדף באלבום ש"מספר" להם את סיפורכם אשר עיצבו את מציאות חייהם.

 

 

       

אלבום טיולים

בין אם מדובר במילוט לסוף שבוע או טיול של פעם בחיים, על-מנת לזכור את כל ההרפתקאות מהחוויה המקסימה אעצב לכם אלבום טיול מקסים בכדי להחזיר אתכם לאותם רגעים מקסימים ושוב להרגיש ש.......כמעט אתם שם.

 

 

 

 
       

אלבום רגעים רומנטיים

מרגע שאתם פוגשים את הנפש התאומה שלכם ועד לרגע החתונה אתם עוברים יחד סערת רגשות של הכרות והתאהבות אך יחד עם זאת ישנן חוויות חדשות ומרגשות שאתם לא רוצים לשכוח לעולם, את הרגעים המקסימים שלכם יחד-כזוג אני מציעה לעצב באלבום רומנטי ומדהים שתוכלו לשתף ולחוות שוב את אותם רגעים המקסימים.

 

 

 

       
 
כל הזכיות שמורות. ג.אורית עיצובים 2016 .